• Nowy
Pompka BETO CFM-002 S czarna 41/48cm AV/FV/DV
search
  • Pompka BETO CFM-002 S czarna 41/48cm AV/FV/DV
  • Pompka BETO CFM-002 S czarna 41/48cm AV/FV/DV

Pompka BETO CFM-002 S czarna 41/48cm AV/FV/DV

20,32 zł
Ilość

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniu od 200 zł
PRAWO ZWROTU
W ciągu 14 dni od dnia zakupu

Mini Pompka BETO CFM-002-S

BETO CFM-002-S to pompka ręczna, która z łatwością zmieści się w Twojej ramie, oferując niezawodność i uniwersalność, niezależnie od rodzaju zaworu w Twoim rowerze. Dzięki maksymalnemu ciśnieniu 6 BAR, szybko przywrócisz swoje opony do życia, abyś mógł kontynuować jazdę bez zbędnych przerw.

  1. Podwójna głowica AV/FV/DV – Dzięki uniwersalnej głowicy, ta pompka pasuje do każdego typu zaworu, co eliminuje potrzebę posiadania wielu pomp, zmniejszając obciążenie i oszczędzając miejsce.
  2. Rączka ze sprężyną – Umożliwia szybki i pewny montaż pompki w ramie roweru, zapewniając, że zawsze masz ją pod ręką, gdy jest najbardziej potrzebna.
  3. Automatyczna blokada zaworu – Gwarantuje bezpieczne i skuteczne pompowanie bez ryzyka ucieczki powietrza, co przekłada się na mniej wysiłku i więcej czasu na trasie.
  4. Długość pompki od 41,4 cm do 48 cm
  5. ️‍Lekka i wytrzymała konstrukcja – Ciężar zaledwie kilkuset gramów sprawia, że jest prawie niewyczuwalna podczas transportu, a jednoczęściowy cylinder zapewnia wytrzymałość i długotrwałe użytkowanie.