BŁOTNIKI SIMPLA CROSS SDR+RAPTOR SDF 26'-29'
search
  • BŁOTNIKI SIMPLA CROSS SDR+RAPTOR SDF 26'-29'
  • BŁOTNIKI SIMPLA CROSS SDR+RAPTOR SDF 26'-29'
  • BŁOTNIKI SIMPLA CROSS SDR+RAPTOR SDF 26'-29'
  • BŁOTNIKI SIMPLA CROSS SDR+RAPTOR SDF 26'-29'

BŁOTNIKI SIMPLA CROSS PLUS 26'-29'

32,51 zł
Ilość

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniu od 200 zł
PRAWO ZWROTU
W ciągu 14 dni od dnia zakupu

KOMPLET BŁOTNIKÓW SIMPLA CROSS SDR + RAPTOR SDF MTB

Uniwersalny komplet błotników do wszystkich typów rowerów. W skład kompletu wchodzi przedni błotnik RAPTOR FRONT oraz tylny błotnik CROSS REAR.

Błotnik przedni RAPTOR FRONT skonstruowany został z myślą o wszechstronnie rozumianej uniwersalności. Możemy zamontować go zarówno do amortyzowanych widelców, montowany jest wówczas na podkowie amortyzatora, jak również sprawdzi się przy klasycznych rowerach. Dodatkowo, tak doceniane przez użytkowników mocowanie SPEEDclick znane z błotnika HAMMER FRONT, może również być stosowane jako opcja do montażu błotnika w koronę widelca (istnieje możliwość dokupienia adaptera do rur sterowych 1,5”). RAPTOR FRONT podczas jazdy skręca wraz z kołem, dzięki czemu jego płetwa cały czas znajduje się w niewielkiej odległości od opony zapewniając optymalną ochronę podczas jazdy w każdym terenie.

Tylny błotnik montowany jest na sztycy podsiodłowej. Podwójny system regulacji umożliwia maksymalne dopasowanie do geometrii koła i rodzaju ramy. Jego długość można regulować poprzez odłączenie wysięgnika i wówczas może być stosowany do rowerów 24 cali, w nominalnej długości z powodzeniem obsłuży koło 29 cali. Jego duża powierzchnia oraz forma zapewnia optymalną ochronę w każdych warunkach jazdy. Błotnik posiada samoczyszczącą, polerowaną stronę wewnętrzną. W części tylnej umieszczony jest element odblaskowy poprawiający widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.

Waga:             356g

Kolor:             Czarny

Materiał:        Tworzywo sztuczne – PP, PC, ABS

Mocowanie:   Podkowa amortyzatora, korona widelca lub widelec klasyczny, sztyca siodła, rama

Rozmiar koła: 24'' - 29''

Uwagi:            Uniwersalny komplet błotników

Kod EAN:        5900672428605

BŁCR428605

Specyficzne kody

ean13
5900672428605