Ostatnie sztuki w magazynie

BŁOTNIK ROWEROWY SIMPLA IQ PRZÓD - ZJAZDOWY MTB

20,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

SIMPLA IQ - PRZEDNI BŁOTNIK

Błotniki IQ zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o wszelkich odmianach kolarstwa grawitacyjnego, które rządzi się swoimi własnymi zasadami. Na forach internetowych często spotkać można stwierdzenie, że szanujący się zawodnik nie jest zainteresowany używaniem błotników rowerowych ponieważ dla niego błoto jest żywiołem i nieodzownym elementem współzawodnictwa, a błotnik postrzegany jest jako zbędna masa, która na dodatek często szpeci rower. Czasami trudno się z tym nie zgodzić. Sam mam w pamięci piękny plakat gdzie widać totalnie umorusanego błotem zawodnika a pod spodem napis Makeup by KLEIN.

Jako producent błotników rowerowych postanowiliśmy jednak obalić ten stereotyp i mamy nadzieję, że nasza reaktywowana seria dyskretnych błotników IQ trafi w gusta zawodowców.

Ich nazwa nie wzięła się przypadkowo, IQ to synonim inteligentnych błotników wykonanych z elastycznych płyt polipropylenowych o grubości 0,8 mm, które chronią tam gdzie tego najbardziej potrzebujesz. Nie będziemy obiecywać, że nie będziesz brudny, oj będziesz i to bardzo, bo to przecież lubisz. Tylko, że brud pozostanie tam gdzie jego miejsce, a twarz i 4litery pozostaną suche i czyste.

Specyfikacja:

 • Waga: 20g
 • Kolor: Czarny
 • Materiał: Lite płyty polipropylenowe PP High Impact
 • Mocowanie: Rzepy
 • Rozmiar koła: Wszystkie
 • Uwagi: 1 błotnik przedni zjazdowy

Zalety:

 1. Produkt Polski – Produkowany w Polsce z polskich materiałów
 2. Waga, waga, waga! - Najlżejsze błotniki na rynku
 3. Prostota formy i montażu - Chcę to zakładam, jak nie to do plecaka
 4. Dyskretny i minimalistyczny wygląd – Tak właściwie to ich nie widać, a jak już je zauważysz to stwierdzisz, że nawet dodają smaczku rowerowi
 5. Wytrzymałość na zniszczenie – lite płyty polipropylenowe PP High Impact sporo obiecują

Specyficzne kody

 

Bezpieczne zakupy

 

Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych

 

14 dni na zwrot