Dostępne

BŁOTNIKI SIMPLA ADHD SDL KOMPLET 27,5-29''

89,99 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Dostępne

SIMPLA ADHD SDL - KOMPLET BŁOTNIKÓW

Błotnik przedni ADHDSDF to nowoczesna, dzielona konstrukcja, umożliwiająca niezależne zakładanie przedniej bądź tylnej części błotnika. Szybki montaż i wygodne użytkowanie umożliwia zatrzaskowy adapter SPEEDclick, który wkręcany jest do trzonu widelca. Konstrukcja jego elementów rozporowych pozwala na montaż w zakresie od 18 - 36 mm, pasuje również do widelców 1,5”. Dodatkowo powierzchnie styczne do otworu zostały pokryte elastycznym tworzywem zapobiegającym ślizganiu się w otworze. Elastyczne tworzywo zostało zastosowane również w konstrukcji błotnika, co obniża jego masę oraz nadaje niepowtarzalny efekt wizualny. Odblaski mogą ocalić życie!!! Zgodnie z tym hasłem błotnik został wyposażony w odblaskowy element mający na celu zwiększenie widoczności i bezpieczeństwa rowerzysty.

Komplet z błotnikiem ADHDSDR lub ADHDSDR long.

  • Błotnik tylny ADHDSDR to nowoczesna, dwukomponentowa konstrukcja, powielająca wszystkie zalety wielokrotnie nagradzanego błotnika HAMMER.
  • Obojętnie czy w miejskim tłoku, czy jadąc po bezdrożach, użytkownicy docenią go za niepowtarzalny design oraz komfortową regulację.
  • Pasuje do wszystkich typów rowerów, tą uniwersalność zapewnia mu możliwość zamocowania na sztycy pod siodłowej lub poniżej na ramie za pomocą specjalnego zapięcia SPEEDclamp, które łączy w sobie zalety obejmy śrubowej i mocowania na opaskę.
  • Sprawdzona widełkowa konstrukcja i wykorzystanie podwójnego przegubu umożliwia idealne dopasowanie błotnika do ergonomii ramy i koła.
  • Szeroka płetwa wykonana z tworzywa high impact zapewnia maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie.
  • Dodatkowo wykorzystanie elastycznego tworzywa obniża wagę błotnika.
  • W części tylnej umieszczony jest element odblaskowy poprawiający widoczność rowerzysty.
  • Komplet z błotnikiem  ADHDSDF long.

Specyfikacja:

Waga: 340 g

Kolor: wielokolorowe

Materiał: Tworzywo sztuczne – PP, PA, TPE

Mocowanie: Trzon widelca, sztyca siodła

Rozmiar koła: 27,5” - 29” (wersja long)

Uwagi: Dwukomponentowa dzielona konstrukcja do wszystkich typów rowerów

BŁAD464459

Specyficzne kody

ean13
5902578464459
 

Bezpieczne zakupy

 

Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych

 

14 dni na zwrot