Dostępne

BŁOTNIKI SIMPLA UBIQUIT SDL 46 mm

48,99 zł
Brutto

ROZMIAR KOŁA 28 cali 

Kolor
Ilość
Dostępne

Simpla to marka od ponad 20-stu lat specjalizująca się w produkcji błotników do rowerów w technologii wtryskowej. Oferta firmy to ponad kilkadziesiąt modeli dostosowanych do ram miejskich, górskich, szosowych, trekingowych i dziecięcych. Marka w swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania i innowacje, tworząc zgrany team specjalistów i rzemieślników, współpracujący z projektantami, artystami i instytucjami lokalnymi.

Komplet błotników SIMPLA UBIQUIT SDL 46mm

SIMPLA UBIQUIT czyli miejski specjalista dedykowany jest do rowerów Urban, City, Trekking oraz Cross. Nowoczesna technologia wtrysku dwukomponentowego umożliwia zastosowanie w tylnych płetwach elastycznego tworzywa high impact, odpornego na działania mechaniczne i środowiskowe. Jednocześnie tworzywo elastyczne jest lżejsze i może być barwione na inny kolor niż właściwy rdzeń błotników. Wypadkową zastosowania tych dwóch tworzyw jest możliwość zaoferowania produktu o znakomitych właściwościach użytkowych oraz rozwiązań wizualnych dotychczas nie spotykanych w tym segmencie błotników.

Błotniki montuje się do roweru za pomocą 2 elementów.

 1. Ruchomej obejmy, która przesuwa się po całej długości błotnika, dzięki temu rozwiązaniu dopasujemy błotnik do każdej ramy, ponieważ nie ogranicza nas pole mocowania tak istotne przy innych rozwiązaniach.
 2. Drugim elementem mocowania są druty boczne, które trzymają błotnik w stałej odległości od opony przez co nie lata on podczas jazdy. Zaślepki otworów montażowych drutów bocznych przeznaczone są na naklejki 3D wykonane w technologii odblaskowej dla podniesienia bezpieczeństwa rowerzysty na drodze.
 3. Trzeci element montażu występuje tylko w błotniku tylnym - w wersji SDL jest to fasolka w błotniku, przez którą przykręca się błotnik do dołu ramy.

SPECYFIKACJA:

 • Materiał: Tworzywo sztuczne - PP
 • Wsporniki wykonane z drutu ocynkowanego
 • Chlapacze łączone techniką termiczna z błotnikiem
 • Szerokość błotnika 46mm
 • Rozmiar koła: 28'' 700
 • Pasują do 99,99% rowerów do kół  28"
 • W komplecie pełny zestaw elementów potrzebnych do montażu oraz obrazkowa instrukcja montażu.
 • stabilny system montażu

PRODUKT NOWY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY Z PEŁNYM ZESTAWEM MONTAŻOWYM I INSTRUKCJĄ

BŁUB463780

Specyficzne kody

ean13
5902578463780
 

Bezpieczne zakupy

 

Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych

 

14 dni na zwrot